Ars Una tolltartó Virágos Fekete gurítható

Gyártó:Arsuna

Kapcsolódó termékek

Összecsukható iskolai tolltartó a Flowery Black kollekcióból   az Ars Una gyártótól három tárolóhellyel szétszerelt állapotban, felszerelés nélkül.
Az egész tok tépőzárral záródik. Belül még 3 zseb található, melyek fémhurokkal ellátott cipzárral záródnak a jobb kezelhetőség érdekében.
Elegendő hely sok írószer (ceruza, zsírkréta, jelölő, toll) és egyéb iskolai kellékek, például vonalzó vagy radír kényelmes tárolására.
A felső részben egy átlátszó rekesz található az órarendhez kialakítva.
Szín: fekete/lila
A zárt tolltartó méretei: 20 x 9 x 9 cm
A kibontott tolltartó mérete: 20 x 3,5 x 33 cm
Anyaga: 100% poliészter

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!