Baagl iskolatáska fiúknak Cubic Goal

Baagl Cubic Goal, 3db-os iskolatáska szett fiúknak, uzsonnás doboz ajándékba
Sportzsák coocazoo Grey Rocks
Elérhetőség: 2 nap

Focis motívumú Baagl Cubic Zen iskolatáska fiúknak minden 2.-5. osztály iskolások számára alkalmas. A Hátizsákhoz egy divatos medál is tartozik.

Az iskolatáska ergonómikusan kialakított háttámlával, teljesen állítható váll-, mellkas- és oldalsó kompressziós pánttal rendelkezik az optimális illeszkedés érdekében. Három zárható rekesz belső rendszerezővel és zsebbel egy 15 hüvelykes laptopnak vagy táblagépnek. Ez a belső rendszerező lehetővé teszi az egyenletes súlyelosztást. A hátizsák elülső rekeszében praktikus rendszerező, valamint karabinerrel ellátott hurok található a kulcsok felakasztásához. Ez a karabiner levehető és külön használható. Megerősített titkos zseb a hátizsák alatt. Szilárd anyagból készült oldalzsebek, amelyek alkalmasak valamelyik gyerek kulacsra .

Jellemzők:

• A hátizsák nagyon alacsony súlya – 1200 g.
  • A hátizsák térfogata 29 l
  • Teherbírás 7 kg.
  • A hátizsák erős vízálló és újrahasznosított anyagból készült.
  • Fényvisszaverő elemek
  • A hátizsák divatos kiegészítő.

A CUBIC sorozat hátizsákjait egy akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelték és tanúsították.

Hasonló termékek

Baagl Cubic ZenAjándék
33 881 Ft
BAAGL Cubic Neon iskolatáska, uzsonnás doboz ajándékba
22 017 Ft

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!