Iskola táska Bagmaster PORTO 24 C

Magasság:44,5 cm
Teherbírás:10
Térfogat:29 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Kétrekeszes iskola táska lányoknak, 134 cm-es gyermekmagasságtól. A hátizsákhoz ugyanilyen kivitelben tolltartó is vásárolható.

A hátizsák hátrendszere belső, könnyű, puha habszivacs párnákból készült lemezerősítőből áll, amely megfelelően védi a gyermek hátát a kellemetlen lökésektől. A hátrendszer része egy könnyű, levehető könnyű deréköv, amely légáteresztő hálóból készült és fényvisszaverő elemekkel van ellátva.

Párnázott egészségügyi tanúsítvánnyal rendelkező hátrendszer, egy új típusú, karcmentes háló a háton és a vállpánton egyaránt. A kitöltött lány hátizsák ezért jól illeszkedik az iskolás fiú hátára, és puha párnázott, különösen a gerinc körül és a gerinc ágyéki része alatt. Az anatómiai formázás, párnázás, beleértve a hatékony bemélyedéseket is, elegendő levegőkeringést tesz lehetővé, és így minimálisra csökkenti a gyermek háti izzadását.

A kamrában egy párnázott elválasztó zseb található a jobb és áttekinthetőbb rendszerezés érdekében. A második rekesz A4-es iskolai jegyzetfüzetek tárolására alkalmas, átlátszó rendszerezővel és mobiltelefon zsebbel rendelkezik. A rendszerező felső részén egy műanyag kapocs található a kulcsokhoz karabinerrel. A hátizsák elülső részében egy felső zseb található, amely alkalmas az apróságok tárolására. Oldalzsebek ivópalack számára készültek, és két elülső zsebet is tartalmaz, amelyek egymással szemben vannak varrva.

A PORTO iskolai hátizsák nagy mennyiségű fényvisszaverő anyaggal rendelkezik a maximális láthatóság érdekében egy gyermek közúti közlekedésben. Főleg az iskolai hátizsák elülső részén, oldalt, de a vállpántokon is. A cipzárak kényelmes irányítását egy új típusú, könnyű, gumihurkos lehúzó biztosítja. Az iskolai hátizsák elkészítéséhez felhasznált anyagok megfelelnek az EU szabványainak a biztonság tekintetében. A fényvisszaverő anyagok az EU-szabványoknak is megfelelnek.

A vállpántok anatómiailag kialakítottak és lágyan párnázott. A hátizsák része egy rugalmas mellkasi heveder, amellyel rögzíthető a heveder az iskolás fiú vállán. Ezt a mellkaspántot bármikor eltávolíthatja. A vállpántok felső részén található flip rendszer a hátizsák hátuljáról nyitott helyzetben tartja a pántokat, így biztosítja a hátizsák kényelmes viselését. A pántok végeit fényvisszaverő elemmel és mágnessel könnyedén rögzítheted a vállszíj végeihez. ALányiskolai hátizsák egy padon lévő kampóra rögzíthető szövettel. hurok. A fő rekesz összecsukható, tömör alja biztosítja a dolgok egyenletes elosztását a hátizsákban, és stabilitást a talajra helyezéskor.

Új termikus címke logóval. Olyan funkció, amely első érintésre lenyűgöző. Télen fekete, melegben narancssárga. Próbálja ki a színváltást meleg tenyérrel.

A Porto hátizsák áttekintése:

• két rekeszes iskolai hátizsák
  • csak 980 g!
  • oldalsó rugalmas zsebek egy ivópalack számára
  • ergonómikusan kialakított hátlap
  • állítható mellkaspánt
  • levehető párnázott deréköv
  • állítható vállpántok, lágyan párnázott
  • szervező
  • összecsukható alsó műanyag lábakkal az alsó kopás ellen
  • fényvisszaverő elemek

Műszaki paraméterek:
Méretek: 44,5 x 30 x 22 cm
Teherbírás: 10 kg
Tömeg: 980 g
Térfogat: 29 l
Garancia: 3 év
< BR>Gyártó: Bagmaster

Hasonló termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!