Iskolai eset Eukaliptusz

Gyártó:Arsuna

Kapcsolódó termékek

Tágas iskolai tolltartó az Ars Una virágos Eucalyptus kollekciójából, egy cipzáras zsebbel és egy nagy tárolóhellyel. A tok fém füllel ellátott cipzárral záródik a jobb kezelhetőség érdekében.
A tok belsejében két emelet található. Az első kamrában vannak gumiszalagok egy vonalzónak és hurkok 18 zsírkréta számára. A második kamrában az egyik oldalon 12 gumiszalag található a jelölőknek, zsírkrétáknak, ceruzáknak vagy tollaknak, a másik oldalon pedig egy cipzáras zsebet, valamint gumiszalaggal egy hegyezőt és egy radírt.
Szín: kék/zöld
A tolltartó mérete: 23 x 16 x 5 cm
Belső anyag: 100% poliészter
A tokot tartozékok nélkül szállítjuk.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!