LEGO Ninjago Green - kerek tolltartó

A termék kódja:10050-2406
Gyártó:Lego
Tolltartó iskolába, óvodába vagy otthoni rajzoláshoz. A tokban elegendő hely van sok ceruzának, zsírkrétának vagy tollnak. Tartós anyagból készült, PVC használata nélkül. Válasszon a népszerű LEGO motívumokkal díszített dizájnok széles skálájából.

Eset leírása:
- a tok biztonságos zárása cipzárral
- elegendő méret nagyszámú ceruzához
- minőségi kidolgozás garantálja a hosszú élettartamot

Méretek: 23 x 8 x 8 cm (Sz x Ma x Mé)
Súly: 60 g
Űrtartalom: 1,5 l
Anyaga: Poly 300D rPET w/WR (100% poliészter) nyomat

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!