MAPED Creativ Artist Board mágneses tábla szett

Gyártó:Maped
A Maped Creativ a minőségi iskolai és irodai eszközök hagyományos gyártója, a Maped francia márka kreatív készleteinek gyűjteménye. A készlet tartalmaz 1 mágnesasztalt, 13 mágnest szörny motívumokkal, 6 színes Marker´s Peps markert és egy ruhát. A mágneseket és az asztalt jelölőkkel lehet festeni, majd a színeket letörölni és újra kifesteni.

Alkalmas gyermekek 4 éves kortól.

Hasonló termékek

Mágneses rajztábla 20x15cm(1)
6 559 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Mágneses rajztábla
9 424 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!