#NENÍ_K_DISPOZICI
| A termék kódja: | ROTH_25040_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 9 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Sötét színű diák hátizsák vintage mintával és kék cipzárral. A stílusos folttal ellátott hátizsák két tágas rekesszel rendelkezik. A hátizsák hátulja párnázott, anatómiailag formázott, könnyű alumínium megerősítéssel. A hátsó rekeszben található egy párnázott zseb laptopnak és egy kisebb zseb tabletnek vagy power banknek, a második rekeszben kulcstartó és egy cipzáras hálós zseb található.
A hátizsák elején két kisebb zseb található. A felső zsebbe diákpapírtartó vagy uzsonnásdoboz fér. Az oldalsó zsebek ugyanabból az anyagból készültek, mint maga a hátizsák - a bal oldali cipzárral zárható, a jobb oldaliba tökéletesen elfér egy 1,5 literes palack. A fényvisszaverő elemek diszkrétek, mégis garantálják a nagyszerű láthatóságot.
Főbb jellemzők:
- két rekesz, két elülső zseb
- tömör, formázott, puha habszivacs hátrész alumínium megerősítéssel
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékövhöz
- állítható magasságú mellkasi csat
- tömör, TOPDURA anyagból készült alsó rész
- párnázott vállpántok
- puha laptoptartó zseb
- esőkabát
- fényvisszaverő elemek
Paraméterek:
- Súly: 1,24 kg
- Méretek: (ma × mé × sz) 44 x 21 x 30 cm
- Felhasznált anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 9,00 kg
- Térfogat: 27 l
- Iskolai osztály: középiskola, általános iskola 2. osztálya, 5. osztály







