Játékok lányoknak Teddies

Rengeteg olyan játék létezik, amely fiúknak és lányoknak egyaránt megfelelő. A lányok is játszanak néha autóval, azonban a rózsaszín és piros színeket inkább ők részesítik előnyben. Amikor néhány osztálytárs a környékről Önöknél találkozik, akkor bármi megtörténhet! A lányok fantáziája határtalan. Egy pillanaton belül a boltban, a fodrászánál vagy egy teadélutánon találhatja magát! Éppen ezért a Játék lányoknak kategóriában lányoknak alkalmas játékokat talál.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Teddies
Oldal 1 z 4Következő
Sport babakocsi babáknak tetővel
15 136 Ft
Baba hordozóval + cumi 25cm 2 színben
4 288 Ft
Babakocsi 27x55x52cm fém/műanyag
7 271 Ft
Babakocsi 56x36,5x64cm fém/műanyag
24 322 Ft
Kilőhető tündér baba műanyag 17cm
2 068 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Tükrös ékszerdoboz fiókkal, fa(5)
4 742 Ft
Elérhetőség: 2 nap
18 színes műanyag edénykészlet(3)
2 017 Ft
Teddies
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!