BAAGL 5db. SZETT Shelly Dinosaur, uzsonnás doboz ajándékba

Gyártó:Baagl Presco Group

Hasonló termékek

SHELLY DINOSZAUR ISKOLA TÁSKA
• Általános iskola 1. osztályától alkalmas, megerősített testű SHELLY iskolaaktatáska.

• Az aktatáska teste szilárd megerősítésből készül, és így ugyanúgy működik, mint egy páncél. Bent minden biztonságosan védett.

• Kétkamrás rendszer az optimális teherelosztás érdekében, az elülső kamrában praktikus rendszerező található, zsebbel az apróságoknak vagy telefonnak és egy karabinerrel a kulcsokhoz.

• Az AIR ERGO ADJUSTABLE SYSTEM hátrendszer tökéletesen illeszkedik egy iskolás fiú alakjához. Úgy tervezték, hogy támogassa a gyermek egészséges fejlődését és megfelelő légáramlást biztosítson a gerinc mentén.

• Ergonomikusan kialakított háttámla, teljesen állítható váll- és mellkaspántok az optimális illeszkedés érdekében.

• Belső rendszerező az egyenletes súlyelosztásért.

• Erős hálós oldalzsebek, amelyek elférnek valamelyik ivópalack .

• A tömör alj stabil formát tart, ezért az aktatáska szabadon áll.

• Az aktatáska nagyon kis súlya – 1000 g.

• Az aktatáska térfogata 23 l, teherbírása 6 kg.

• Az aktatáska divatos pop it medállal van felszerelve.

• A SHELLY sorozat aktatáskáit akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelték és tanúsították.

ISKOLAI CERUZA KÉT TÖRTÉNETES DINOSAURUSZ
• Kétszintes iskolai tolltartó, megerősített hátlappal a könnyebb kezelés érdekében.

• A kiváló minőségű gumiszalagok még az erős háromszög alakú zsírkrétákat is elbírják a tolltartóban.

• A tolltartó kis zsebet tartalmaz érmék vagy egyéb apró tárgyak számára.

• A tolltartó üres.

DINOSAURUSZTÁSKA
• Zöld táska edzőcipőkhöz vagy papucsokhoz.

• A táska erős, mosható anyagból készült, alsó részén praktikus cipzáras zseb található.

• Erős szövetekkel történő rögzítés, amely egyúttal lehetővé teszi a háton hordozást.

A4-ES DINOSZAURUS SNACK DOBOZ
• Műanyag uzsonnás doboz fekete színben.

• A doboz egyzáras zárással és elválasztó válaszfallal rendelkezik.

• Nem javasoljuk a mosogatógépben történő mosást.

TÁNYÉROK ISKOLAI JEGYZETKÖZÖK DINOSZAURUSOKHOZ
• Gumiszalaggal rögzített védőlemezek notebookok vagy egyéb dokumentumok tárolására, beleértve a kiesés elleni belső fület.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!