BAAGL Airy Rainbow Unicorn iskolatáska

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group

Hasonló termékek

Ultrakönnyű iskolatáska, hátizsák első osztályosoknak gyönyörű szivárványos kivitelben, 115-135 cm magasságra alkalmas. Megfelel a legmagasabb ergonómiai követelményeknek és a legkisebb gyermekek hátának egészséges fejlődésére is.

Áttekintés:

• könnyű iskolatáska elsősöknek, mindössze 650 g súlyú
  • átlátszó egykamrás belső elrendezés a jobb tájékozódás érdekében és zseb a lemezek rögzítéséhez a hátoldalon
  • Elülső cipzáras zseb az uzsonnás doboz biztonságos tárolására
  • ergonómikusan kialakított háttámla AIRFLOW ERGO SYSTEM-mel, amely biztosítja a hát légáteresztő képességét
  • Teljesen állítható vállpántok az optimális alkalmazkodás érdekében minden alakhoz
  • A mellkasi és derékpántok maximális tehermentességet biztosítanak még nehezebb tartalmak esetén is, ugyanakkor biztosítják a terhelés egyenletes eloszlását
  • mágneses rögzítés, amelyet minden első osztályos könnyedén kezelhet
  • tartós oldalzsebek a palackokhoz, amelyek rugalmas szalaggal vannak rögzítve a kiesés ellen
  • fényvisszaverő elemek sorozata a maximális biztonság érdekében még csökkent látási viszonyok mellett is
  • vízálló anyag

Méretek: 36 x 24 x 14 cm
Térfogat: 20 l
Tömeg: 0,65 kg
Terhelhetőség: 7 kg
Anyag: 100% poliészter

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!