Baagl Ergo Robotok iskolatáska, uzsonnás doboz ajándékba

Térfogat:19 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group

Ergonómikus iskolatáska Baagl Ergo robotok mintával, megerősített testtel, 1. osztálytól alkalmas. Az iskolatáska 130 cm feletti gyermekek számára alkalmas.
Az ERGO ADJUSTABLE SYSTEM csúszó háttámla rendszer lehetővé teszi a gyermek magasságának megfelelő optimális testhelyzet beállítását. Ergonomikusan kialakított hát, teljesen állítható váll-, mellkas- és oldalsó kompressziós pántok az optimális illeszkedés érdekében.

A kiváló minőségű Fidlock mágnesrögzítés egyszerűen elfordítja a csatot a táska kinyitásához, az iskolatáska zárása pedig a mágneses rendszernek köszönhetően automatikusan, kézi rögzítés nélkül történik. A iskolatáskán belül egy átlátszó zseb található ütemtervvel és belső rendezővel, amely lehetővé teszi a súly egyenletes elosztását. Iskolatáska oldalán egy szigetelt elülső zseb és két szimmetrikus zseb található, amely alkalmas kulacs számára.

Az iskola táska belsejében egy átlátszó zseb található ütemtervvel és belső rendezővel, amely lehetővé teszi a súly egyenletes elosztását. Egy szigetelt elülső zseb és két szimmetrikus zseb az aktatáska oldalain, alkalmas a kulacs számára. A könnyű, megerősített szerkezet és a szilárd alsó rész stabilan tartja a táska formáját.

•     Baagl iskolatáska súlya kevesebb, mint 1200 g.
  •     Az iskola táska térfogata 19 l, teherbírása 6 kg.
  •     A táska teste erős vízálló anyagból készült.
  •     Számos fényvisszaverő elem biztosítja a gyermek biztonságát.
  •     Az iskolatáska divatos plüss medállal van felszerelve.

Az ERGO sorozat iskolatáskáit egy akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelték és tanúsították.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!