BAAGL Shelly Tigris: iskolatáska szett 5db-os

Teherbírás:6
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group

A href="/iskolai-szettek-iskolataskak-es-hatizsakok-kiegeszitokkel/"Iskolatáska szett /A fiúknak SHELLY Tigris megerősített testtel, általános iskola 1. osztályos gyermekek számára alkalmas. 5 részes készlet tartalma: iskolatáska, emeletes tolltartó, tornazsá, uzsonnás doboz és A4-es füzetbox

Részletes leírás:

Shelly iskolatáska:
A iskolatáska teste szilárd megerősítésből készült, és úgy néz ki és működik, mint egy páncél.
Ennek az iskolai táskának a kétrekeszes rendszere optimális a rakomány elosztására, az elülső rekeszben praktikus rendező található, kis holmik vagy telefon zsebbel és karabinerrel a kulcsokhoz.
Az AIR ERGO ADJUSTABLE SYSTEM hátrendszer tökéletesen alkalmazkodik egy iskolás alakjához, támogatja a gyermek egészséges fejlődését és megfelelő légáramlást biztosít a gerinc mentén.
Ergonomikusan formázott hátrész, teljesen állítható váll- és mellkaspántok az alakhoz való optimális alkalmazkodás érdekében.
Az oldalzsebek erős hálóból készültek, és alkalmasak valamelyik ivópalackunk számára.
A tömör alj stabil formát tart, ezért az aktatáska szabadon áll.
A iskola táska erős vízálló anyagból készült.
Fényvisszaverő elemeket tartalmaz.
A iskola táska divatos medállal van felszerelve.
Akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelve és tanúsítva.
Méretek: 36 x 30 x 21 cm
Anyaga: 100% poliészter
Súly: 1000g
Űrtartalom: 23 l
Terhelhetőség: 6 kg

Tolltartó:
Emeletes tolltartó, megerősített hátlappal a könnyebb kezelés érdekében.
A kiváló minőségű gumiszalagok még az erős háromszög alakú zsírkrétákat is elbírják egy tolltartóban.
A tolltartó kis zsebet tartalmaz érméknek vagy egyéb apró tárgyaknak.
A tolltartó üres.

Tornazsák:
Táska cipőkhöz vagy egyéb szabadidős tevékenységekhez.
A táska erős, mosható anyagból készült.
Alsó részén praktikus cipzáras zseb található.
A tornazsák karabinerrel van felszerelve, melynek köszönhetően aktatáskára rögzíthető.
Erős hevederrögzítés, amely lehetővé teszi a háton is viselését.

A4-es füzetbox:
Füzetek vagy egyéb dokumentumok tárolására, belső kiesés elleni fedéllel, gumiszalaggal rögzítve.

Uzsonnás doboz:
Műanyag osztott uzsonnás doboz feltűnő színben. A doboz egyzáras zárással és elválasztó válaszfallal rendelkezik.
Nem javasoljuk a mosogatógépben való mosást.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!