Bagmaster LUMI 24 H tornazsák

A termék kódja:A123458
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Lányos tornazsák mackó motívumú zsebbel és biztonsági fényvisszaverő elemekkel. A széles pántok nem vágnak bele a vállakba, a hossza műanyag csat segítségével könnyen állítható.
A szövettáska tágas - papucs, tornaruhák vagy délutáni klubba való dolgok elférnek benne. Egyszerűen a pántok meghúzásával záródik.

A kisebb dolgokat az iskolás lány elrejtheti a cipzáras zsebben, amely a táska felső részének teljes szélességében van.
A táska alsó részén a hálós szellőzés ideális az izzadt ruhákhoz ill. cipő.
Az EU szabványoknak megfelelő fényvisszaverő elemeknek köszönhetően a táska világít a sötétben.
;
Méretek: 43 x 33 cm
Térfogat: 1,5 l
Teherbírás: 2 kg

Hasonló termékek

Bagmaster LUMI 24 E tornazsák
Bagmaster LUMI 24 B tornazsák
Bagmaster LUMI 23 A tornazsák
Elérhetőség: 14 nap
Bagmaster BETA 22 B tornazsák
Bagmaster LUMI 21 C tornazsák
3 712 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!