Bottle Autonomy lila 450ml

Gyártó:Arsuna

Pontosan feldolgozott ivópalack az Autonomy 4 lila kollekcióból, az Ars Una gyártótól, minden részletében tökéletes. Kiváló minőségű, ártalmatlan és egészségbarát anyagból készül, elsősorban azért, mert nem tartalmaz veszélyes BPA- anyagokat. A palackot ml-es mérőpohár díszíti. A kupakot ki lehet csavarni, a bezárás / kinyitás kattintási rendszerrel működik - egy gomb megnyomásával. A fedél szélén van egy mozgatható gumi hurok, nagy szemmel, amely alkalmas például egy hátizsákhoz való rögzítésre.A szilikon tömítésnek köszönhetően garantálható az átjárhatatlanság és a lehetséges folyadékszivárgás elleni védelem.
Praktikus és könnyen karbantartható, mosogatógépbe helyezhető.
Anyag: 100% PCTG műanyag
-20 és 100 Celsius fok közötti italokhoz alkalmas .
Palack térfogata
: 450ml
Szín: lila

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?