Diák tolltartó OXY Style Mini Unicorn pattern

A termék kódja:8-33522
Gyártó:Oxybag
Iskolai henger alakú tolltartó egyszarvú motívummal. A tok erős cipzárral, cipzáras zsebbel és mindkét oldalán erős hurkokkal ellátott hajtókával van felszerelve. A fedél alatt van egy hely az írószerek vagy más apró tárgyak ingyenes tárolására. Alkalmas 2. osztályos iskolásoknak és idősebb diákoknak.
Méretek: kb. 21,5 x 10 x 5,5 cm

Hasonló termékek

Diák tolltartó OXY Style Mini Butterfly(1)
4 600 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!