Gurulós iskolatáska Street Gaming

Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Mira Office

Kapcsolódó termékek

Stílusos gurulós iskolatáska a Street gyártó népszerű Gaming motívumával, amely a számítógépes játékok minden rajongójának megfelelő. Az iskolai hátizsák 1-4 éves gyermekek számára készült. osztályok. Az exkluzív iskolai hátizsákot gyermekei viselhetik iskolába vagy szabadidőre. A táska súlya 1,75 kg, térfogata 32 l.

A hátizsák elején egy cipzáras zseb található, míg a belsejében két nagy cipzáros zseb található, és egy másik az apróbb tárgyaknak. A legnagyobb zsebben két-két rekesz található a nagyobb tárgyak tárolására. A hátizsák két oldalsó zsebbel is rendelkezik, ahová ivópalackot vagy apró tárgyakat helyezhet el.

Ergonomikus, kényelmes kihúzható fogantyú, melynek köszönhetően a hátizsák maga elé tolható vagy mögé húzható. A hátizsák alján csendes kerekekkel van felszerelve.

Mérete: 47x34x22cm

Hasonló termékek

Gurulós iskolatáska Street Game
30 492 Ft
Elérhetőség: 5 nap
Gurulós iskolatáska Street Dinoszaurusz
30 492 Ft
Elérhetőség: 5 nap

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!