Gyerek törölköző Peppa malac a családjával

A termék kódja:PP211097-R
Gyártó:Carbotex
Anyag:100% pamut

Kapcsolódó termékek

Gyerek törölköző Peppa Pig.

A törölköző színes oldala finomra vágott frottírból, a hátoldala sűrű szövésű fehér frottír hurokból készült. A törölköző kellemes, jó nedvszívó képességű frottír anyagból készült, nagyon kellemes tapintású. Otthon és iskolában, óvodában egyaránt használható.

A baba törölköző mérete: 30 x 50 cm.
Anyagösszetétel: 100% pamut
Terület súlya: 320 g/m2
Függesztő hurok
Mosás: 30°C.
Gyártó: Carbotex

A törölköző Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik

Před prvním použítím vždy vyperte. Perte odděleně dle doporučené teploty v pracím prostředku na barevné prádlo. Po vyprání nechte důkladně proschnout. Nedoporučujeme prát s aviváží (slepí vlákna a sníží savost)

Odstíny barev se můžou lehce lišit, v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!