Hátizsák esővédő Bagmaster rózsaszín

Gyártó:Bagmaster

Rózsaszín vízálló esőkabát hátizsákhoz, mely nedvesség hatására színét változtatja. Az esőkabát szárazon tartja az iskolatáska tartalmát, élénk rózsaszín színének és fényvisszaverő elemeinek köszönhetően pedig növeli a gyermek biztonságát. Tökéletes bármilyen Bagmaster iskolatáskához.

- gumiszalag az alsó részen - jól illeszkedik a hátizsákhoz
- összecsukható változat táskával - ideális hátizsák oldalzsebének + pántnak
- a minta színe áztatás után megváltozik (ezüstről sárgára)
- fényvisszaverő elemek
- összecsukott esőkabát táskában - 12 x 10 cm
- kibontott esőkabát - 50 cm x 42 cm

Gyártó: Bagmaster

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!