Iskolatáska Baagl Ergo Flamingók, uzsonnás doboz ajándékba

Térfogat:19 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group

Iskolástáska Baagl Ergo csinos flamingós mintával, megerősített testtel, 1. osztálytól alkalmas. Az ERGO ADJUSTABLE SYSTEM csúszó háttámla rendszer lehetővé teszi a gyermek magasságának megfelelő optimális testhelyzet beállítását.< STRONG> Ergonomikusan kialakított hát, teljesen állítható váll-, mellkas- és oldalsó kompressziós pántok az optimális illeszkedés érdekében. A kiváló minőségű Fidlock mágneses rögzítés egyszerűen elfordítja a csatot a táska kinyitásához, az aktatáska zárása pedig a mágneses rendszernek köszönhetően automatikusan, kézi rögzítés nélkül történik.

Az aktatáska belsejében egy átlátszó zseb található ütemtervvel és belső rendezővel, amely lehetővé teszi a súly egyenletes elosztását. Egy szigetelt elülső zseb és két szimmetrikus zseb az aktatáska oldalain, alkalmas az egyik ivópalackunk számára. A könnyű, megerősített szerkezet és a szilárd alsó rész stabilan tartja az aktatáska formáját.

• Baagl iskolatáska súlya kevesebb, mint 1200 g.
  • Az iskola táska térfogata 19 l, teherbírása 6 kg.
  • A táska teste erős vízálló anyagból készült.
  • Számos fényvisszaverő elem biztosítja a gyermek biztonságát.
  • Az aktatáska divatos plüss medállal van felszerelve.
Az ERGO sorozat

aktatáskáit egy akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelték és tanúsították.

Hasonló termékek

BAAGL Zippy Baby Koala iskolatáska, uzsonnás doboz ajándékba(1)
30 288 Ft
Elérhetőség: 2 nap
BAAGL Ergo Ló iskola táska, uzsonnás doboz ajándékba(2)
34 356 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!