Iskolatáska szett Stil Funny Robots 11db-os, napló ajándékba

Magasság:38 cm
Teherbírás:7
Térfogat:17 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Stil

Iskolatáska szett fiúknak népszerű robotok motívummal. A készlet tartalma: iskolatáska, tolltartó, tornazsák, A4-es és A5-ös füzettartó, betűtartó, számtálca, művészetoktatási kötény, bőrönd, pénztárca és zsebes tároló.

Iskolatáska Stil (1–3. osztályosok számára), kiváló minőségű, ergonomikus formájú, könnyű ergonómikus iskolatáska fényvisszaverő elemekkel és anatómiailag kialakított hátlappal van felszerelve, masszív szerkezettel. A Stil iskolatáskákat szakértők ellenőrizték.

PARAMÉTEREK:
Méretek: magasság 38 cm, szélesség 31 cm, mélység 23 cm
Súly: 1 kg
Teherbírás: 7 kg
Térfogat : 17 l

JELLEMZŐK:

3D HÁTSÓRENDSZER – A táska kezdőknek tökéletesen illeszkedik a hátoldalra. Az anatómiai hátlap alkalmazkodik a gyermek gerincéhez, az Air Flow rendszer és a légáteresztő párnázás pedig lehetővé teszi a levegő keringését és a kényelmes viseletet. A minőségi csattal ellátott mellkasi öv biztosítja, hogy az iskolatáska jól üljön a gyermek hátán. Nagyon praktikus és egyszerű megoldás iskolások számára – a fedél felhelyezésekor automatikusan bekapcsol.

BIZTONSÁG – A biztonsági funkciók nagyon fontosak, ezért az aktatáska fényvisszaverő elemekkel van felszerelve a hátizsák minden oldalán, amelyek jobb láthatóságot és a gyermek biztonságát garantálják a sötétben

POP IT FÜGG – A kollekció idei újdonsága a színes Pop it medálok, amelyek nemcsak dekorációként, hanem stresszoldó eszközként és cserélhető tépőzárként is szolgálnak

BELSŐ ELHELYEZÉS - A fő belső kamrát szövet válaszfal osztja a jobb tárolás érdekében kiegészítők. A kamra elülső részében egy zseb található az apróságok tárolására. Az aktatáska elülső zsebe egy uzsonnás doboz számára készült, és részben hőszigetelt. Hidegen vagy melegen tartja az ételt.

Tornazsák praktikus kiegészítője az iskolatáskának papucsok vagy tornatermi tárgyak tárolására. A tornazsák vízlepergető szilárd anyaggal rendelkezik, hogy szárazon tartsa a dolgokat. Egy cipzáras zseb választja el a cipőt a ruha többi részétől. Az aljához csatlakoztatott húzózsinór kis hátizsává varázsolja a táskát. Méretek: 44 x 32 cm

Az egyszintes tolltartó nagy kapacitással rendelkezik az írószerek tárolására. Huszonhárom különböző méretű, erős gumiszalag tartja rendben a nagyobb zsírkrétát vagy írótollat, vonalzót, hegyezőt, radírt. Egyszintes tolltartó, üres, két füllel, sz 19 x ma 3 x mé 13,5 cm. Az iskolai tolltartó kialakítása tökéletesen illeszkedik a Stil iskolaatáskához vagy hátizsákhoz.

Laminált bőrönd
Laminált bőrönd művészeti oktatáshoz. Az A4-es formátum elfér az benne.
Méretek: 35 x 22,5 x 10 cm

A4-es és A5-ös füzettartó
A füzetek, papírok és egyéb tanszerek tárolására szolgáló minden iskolás felszerelés elengedhetetlen része. Tartós anyag - laminált, véd a sérülésektől. Gumiszalagos záródás.
A4-es méret: 32 x 22,5 x 3,5 cm
A5-ös méret: 16,8 x 23 x 3 cm

Betűtartó
Megfelelő eszköz az első osztályosok számára az ábécé betűinek beillesztésére.
Méretek: 22 x 31,5 cm

Számtálca
Alkalmas eszköz az első alkalommal számok beillesztésére.
Méretek: 25 x 18 cm

Művészetoktatási kötény
Állítható pánttal veszi fel a fejére, és zsinórral köti a test köré. Mosható poliészter anyagból készült, amely könnyen karbantartható. Az elején 2 zseb található a művészeti kellékek számára.

Zsebes tároló
Az iskolai zsebes tároló nagyszerű segítőtárs, amelyben a gyermek tárolhatja az iskolában hagyott tanszereket. Tépőzárral rögzíthető az iskolapadhoz, egy nagy és két kisebb zseb pedig tárolásra szolgál. Iskolai aktatáskák és hátizsákok színeiben.
Méretek: 36 x 30 cm

Gyerek pénztárca
Nyakú pénztárca zsinórral és tépőzárral. A pénztárcán 5 zseb található (egy cipzáras az érmék és egy bankjegy tárolására), egy átlátszó azonosító zseb és egy karabiner a kulcsok vagy chip számára.
Mérete: 12,6 x 8 cm

Gyártó: Stil

AZ ÁRÚ CSAK KB. UTOLSÓ JÚNIUS HÉTEN LESZ KISZÁLLÍTVA!

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!