Iskolatáska Topgal AIRA 23034 B
| A termék kódja: | AIRA_23034_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 22 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Az egyrekeszes AIRA iskolatáska a klasszikus iskolatáska ultrakönnyű változata. A speciális hátpanel anatómiailag a gyermekek hátához igazodik. A táska nyitása és zárása egyszerű a speciálisan fejlesztett, mágneses műanyag zárral.
A tágas fő rekeszben rendszerezőt, két kis zsebet apróságoknak és névcímkét találsz, az elülső zsebben pedig kulcskarabinert. Oldalt két stabil zseb van a 0,5 literes kulacsnak. A részletek számítanak – a táskát kiegészítheted a PENN 23033 tolltartóval ugyanebben a dizájnban. Nálunk uzsonnás dobozt is beszerezhetsz kivehető rendszerezővel.
Fő jellemzők:
- tömege alig több mint 1 kg
- merev, anatómiailag formázott hátpanel műanyag merevítéssel
- egy rekesz rendszerezővel és kis elülső zsebbel
- magasságban állítható mellkascsat
- állítható vállpántok
- hurkok derékpánthoz
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalán, valamint a vállpántokon
- eső elleni bevonat
- masszív, vízhatlan TOPDURA anyagú alj talpakkal
- a hátizsákot az ITC Zlínben tesztelték
- levehető kulcskarabiner
- akasztófül a padra akasztáshoz
- fül a kézben való hordozáshoz
Paraméterek:
- Tömeg: 1,20 kg
- Méretek: (m × mé × sz) 37 x 21 x 29 cm
- Felhasznált anyag: 100% poliészter
- Terhelhetőség: 7.00 kg
- Űrtartalom: 22 l
- Évfolyam: 1. osztály, 2. osztály









