Kis hátizásk Boll Bunny 6 Squirrels, fényvisszaverő medál ingyén

Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Boll

Kapcsolódó termékek

A bevált és praktikus Bunny 6 kis hátizsák aranyos mókus motívummal a legkisebb óvodások és kirándulások számára is megfelelő. A gyerekek értékelni fogják a hátizsákon lógó BOLL egeret.

Részletes leírás:
  • puhán párnázott és megerősített háttámlája a legkisebb gyermekek számára is alkalmas
  • egy sor biztonsági fényvisszaverő elem elöl és hátul
  • anatómiailag formázott vállpántok
  • mell- és derékszorító pánt
  • kb 85 cm-es figura magasságtól alkalmas
  • fő rekesz cipzáras hálós zsebbel
  • a zsebek térfogata és elrendezése elegendő helyet garantál mindennek, amire szüksége van

Űrtartalom: 6 l
Méretek: 29 x 20 x 16 cm
Súly: 220 g

Gyártó: Boll

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!