LEGO CITY Go Big ovis hátizsák

A termék kódja:10030-2405
Gyártó:Lego

A tökéletes ovis hátizsák óvodába vagy kirándulásra. A könnyű LEGO gyerek hátizsák párnázott, állítható vállpántokkal és állítható mellkaspánttal, bevarrt névtáblával vagy praktikus hálós oldalzsebekkel rendelkezik egy palack vagy gyümölcs számára. A hátizsák minden oldalán fényvisszaverő elemek vannak elhelyezve. A maximális biztonság érdekében a hátizsák elején fényvisszaverő hurok található a jelzőlámpa rögzítéséhez.

Hátizsák leírása:

• tágas fő zseb
  • állítható, párnázott vállpántok és állítható mellkaspánt
  • oldalsó hálós zseb, pl. 0,5 literes ivópalackhoz
  • fényvisszaverő jelölések a hátizsák minden oldalán
  • fényvisszaverő hurok a zseblámpa rögzítéséhez

Méretek: 32,5 x 24 x 13 cm
Tömeg: 200 g
Térfogat: 10 l
Anyag: 300D/600D poliészter

AZ ÁRÚ CSAK KB. ELSŐ JÚLIUS HÉTEN LESZ KISZÁLLÍTVA!

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!