LEGO Ninjago Dragon Power, Base iskolatáska fiúknak

Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego

Lego iskolatáska fiúknak nagyon stílusos, ergonomikusan kényel mes légáramlással, extra hellyel a kisebb iskolás gyerekek számára, párnázott hátsó rekesszel, amely alkalmas A4-es mappák, könyvek vagy egy laptop.
Ez egy iskolatáska, amely lehetővé teszi, hogy a táska pontosan illeszkedjen a vállpántok, a csípőöv, a mellkaspánt és a felső emelők egyéni beállítási lehetőségeinek köszönhetően – mindez a legjobb testalkat és eloszlási súly. Az erős, megerősített aljának köszönhetően a Ninjago iskolai hátizsák nyitott tetővel is stabilan állhat, így könnyű hozzáférést és gyors áttekintést biztosít a tartalmáról.

Termékleírás:
- tágas fő rekesz könnyen hozzáférhető cipzárral
- párnázott cipzáras zseb A4-es méretű, notebook számára alkalmas
- stabil alsó panel lapos nyomott tűkkel
- belső rekesz ill. rugalmas szalag a könyv és a blokkokból álló jegyzettömbök testéhez lehető legközelebb tartásához
- nagy elülső termozseb cipzárral
- légáteresztő párnázott hátlap, amely lehetővé teszi a levegő áramlását
- légáteresztő, párnázott vállpántok egyéni beállítással
- állítható és csúsztatható mellkaspántok a súlyelosztó táskákhoz
- állítható deréköv, mely levehető
- felső szorító pántok
- külső kulacstartó zseb
- párnázott fogantyú
- név a címke és a kulcstartó a táskában található
- fényvisszaverő elemek mind a négy oldalán
- LEGO kocka 1x1 cipzárként
- csatolható tornazsákkal együtt - a táska tetejére rögzíthető 3-ban egyszerű kattintási lépések

Méretek: 28,5 x 42,5 x 32 cm (Sz x Ma x Mé)
Térfogat: 28 liter
Tömeg: 630 g
Anyaga: Poli 300D rPET w/WR (100% poliészter)

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!