Paso Spiderman ovis hátizsák

A termék kódja:SP24MM-303
Gyártó:Paso

Pókember motívumú ovis hátizsák, amely a szuperhős minden rajongója számára alkalmas. Óvodai hátizsák egy fő cipzáras rekesszel és egy oldalsó hálós zsebbel, ahol egy kis üveget tárolhatsz. A hátizsák puha, állítható pántokkal van felszerelve, amelyeknek köszönhetően tökéletesen igazíthatja a modellt a gyermek magasságához. A hátizsák kényelmes fogantyúval rendelkezik, felakasztható. A dekoratív cipzárhúzók megkönnyítik a kamra bezárását és növelik az egész vonzerejét. Ideális kisebb gyerekeknek, iskolai kirándulásokhoz, iskolán kívüli tevékenységekhez vagy óvodába.

Mérete: 28 x 22 x 10 cm
Súlya: 190 g

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!