PopSockets PopGrip Gen.2, DISNEY NIGHTMARE BEFORE CHRISTMAS

Gyártó:Hama
DISNEY NIGHTMARE karácsony előtt, Jack and Sally Love - műszaki adatok:
- PopSocket második generáció kivehető felsővel (különálló felsők a PopTop Gen.2 néven találhatók, cserélhető felső)
- Korlátozott kiadás a Disney engedélyével
- méretek: átmérő: 3,97 cm, magasság: 0,7 cm (nem húzta ki), ill. 2,4 cm (nyújtva)
- anyag: műanyag
- az alsó rész színe: fekete
- a tetej színe / motívuma: Jack és Sally Love (Disney Nightmare karácsony előtt)

Értesítés!
Nem tapad az Apple iPhone 11 Pro és az Apple iPhone 11 Pro Max készülékhez, hacsak nem megfelelő esetben. Ragaszkodik az Apple iPhone 11-hez.

Cserélni vagy nem cserélni?
Most kétféle PopSocket kínálunk: ÚJ cserélhető tetővel (PopGrip Gen.2-nek hívjuk) és az eredeti (eredeti PopGrip-nek nevezzük).
Cserélhető top PopSockets lehetővé teszi, hogy a csúcsot cserélje a hangulatának vagy a ruházatának megfelelően, vagy ha vezeték nélküli töltőt szeretne használni, miközben az eredeti Popsockets minden előnye élvezhető.

PopGrip Gen.2
- a tetej egyszerű eltávolításának (lefelé nyomtatás és fordítás) köszönhetően a mobiltelefon tölthető vezeték nélküli töltővel, még akkor is, ha a PopSocket hangolja be.
- változtassa meg a felsők hangulatának, ruháinak megfelelően, vagy csak úgy, hogy ne váljon szokatlanul
- biztonságos és határozott markolatot kínál, így kézzel írhat, vagy jobb fényképeket készíthet
- Ha állványként használja, videókat nézhet meg anélkül, hogy a telefont meg kellene tartania
- lebontható és a legtöbb eszközhöz és borítóhoz újra ragasztható (VIGYÁZAT! Nem kell megfelelően ragaszkodnia a szilikon burkolatokhoz vagy vízálló felülettel)
- kompatibilis az összes jelenleg kínált PopSockets tartóval (rendelési szám: 43103200/43115800 ragasztó, 43114500 ragasztó foszforeszkáló és rendelési szám: 43109000/43115900 autós szellőzőrácshoz)
- A legjobb, ha ragaszkodunk a NAGYKOCKÁZATI FEDŐKHOZ
- nem tapadhat megfelelően vagy egyáltalán a szilikon burkolatokhoz, az egyenetlen felületű vagy határozott textúrájú burkolatokhoz és a sok puha borításhoz
- a csomag tartalmaz egy öntapadó kereket közvetlenül a telefonhoz ragasztáshoz, amelynek üveg hátul van (először ragasztja a kereket a telefonra, majd ragasztja a PopSocket-t a kerékre); ha a ragasztókerék nem található a csomagban, akkor a PopSocket új, továbbfejlesztett technológiával ragasztóval van felszerelve, és a kerékre már nincs szükség

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!