Stil Junior Vibe iskolatáska
| A termék kódja: | STIL_ABJ0733 |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 10 kg |
| Térfogat: | 22 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Stil |
Junior Vibe iskolatáska ergonomikus és könnyű hátizsák, amelyet 1–4. osztályos gyermekek számára terveztek. Az állítható hátrendszer alkalmazkodik a gyermek növekedéséhez, és maximális kényelmet biztosít a mindennapi iskolai használat során.
- kb. 120–140 cm magas gyermekek számára ajánlott
- állítható Adjustable System hátrendszer
- 3D anatómiailag kialakított hátrész
- Air Flow rendszer a jobb szellőzésért
- 3 tágas rekesz és praktikus zseb
- anatómiailag kialakított, állítható vállpántok
- állítható mellkaspánt
- vízlepergető anyag és erős, vízálló alj
- fényvisszaverő elemek a nagyobb biztonságért
- űrtartalom: 22 l
- teherbírás: 10 kg
A modern Vibe dizájn stílusos megjelenésével és friss színeivel hívja fel magára a figyelmet. A hátizsák elegendő helyet biztosít tankönyvek, füzetek és egyéb iskolai felszerelések számára, így ideális választás a mindennapokra.





