Téli ágynemű Matějovský Frosty Flannel prémium

Gyártó:Matějovský
Anyag:Flanel premium

Kapcsolódó termékek

Flanel ágynemű A fagyos hosszú téli estéken és hideg éjszakákon mese lesz. A hegyi házak és a hóval borított fák finom rajza a sípályán megfelelő téli hangulatot hoz a hálószobájába. A minta vonzerejét hangsúlyozza a fantáziadús kétoldalas kialakítás, ahol a hátlapot finom ellenőrzés díszíti a fehér alapon természetes barna tónusok palettáján. Hagyja, hogy a karácsonyi ágynemű kényeztesse magát, és bújjon be egy puha prémium flanelbe.

Anyaga: 100% pamut
A párnahuzat és a paplanhuzat mindkét oldalon eltérő, így játékosan kísérletezhet az ágy elkészítésekor!
Az ágynemű kényelmes cipzárral van felszerelve.

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!