Topgal KIRA 26004 G iskolatáska
| A termék kódja: | KIRA_26004_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Könnyű iskolatáska minden 110 cm-es vagy annál magasabb iskoláslánynak. Az iskolatáska önállóan álló, masszív, vízálló aljjal és műanyag lábakkal rendelkezik. A kék, lila és rózsaszín árnyalatú űr motívumot egy játékos, kis űrhajóssal ellátott mágnes egészíti ki, amely illik a táska teljes dizájnjához.
Az egykamrás KIRA táska a klasszikus iskolatáska ultrakönnyű változata, és a speciális hátrendszer anatómiailag a gyermekek hátához igazodik. A táska nyitásának és zárásának egyszerű kezelését a FIDLOCK mágneses csatok biztosítják, amelyeket a gyerekek könnyen elsajátíthatnak.
A tágas fő zsebben egy szervezőt, két kis zsebet találsz apróságoknak és egy névtáblát. Az oldalakon két masszív zseb található egy 0,5 literes kulacsnak. Az elülső zsebhez egy kivehető karabinert adtunk hozzá a kulcsoknak - egy ugyanilyen dizájnú tolltartó vagy uzsonnásdobozok is tökéletesen elférnek itt.
Főbb jellemzők:
- súlya valamivel több mint 1 kg
- egy rekesz szervezővel és kis elülső zsebbel
- masszív, anatómiailag formázott hátrész műanyag megerősítéssel
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalán, a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végein (a lenge végek könnyebb rögzítéséhez)
- masszív, vízálló alj TOPDURA anyagból lábakkal
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékövhöz
- hurok a hátizsák padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasi csat
- levehető karabiner kulcsoknak
- állítható vállpántok
- a hátizsákot az ITC Zlínben tesztelték
- PU esőkabát
- mágneses FIDLOCK csatok
Paraméterek:
- Súly: 1,12 kg
- Méretek: (ma × mé × sz) 38 x 21 x 29 cm
- Felhasznált anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Űrtartalom: 23 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály







