Topgal VIKI 25035 B diák hátizsák
| A termék kódja: | VIKI_25035_B |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 9 kg |
| Térfogat: | 25 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A sötét színű, szürke márvány dombornyomású diák hátizsák 145 cm magasságtól alkalmas diákok számára. A kétrekeszes hátizsák elején stílusos folt található. A hátizsák hátulja párnázott és anatómiailag formázott puha habszivacsból. A hátsó rekeszben egy párnázott laptoptartó zseb és egy cipzáras hálós zseb található, a második rekeszben pedig egy kulcstartót találsz.
A hátizsák elején három kis zseb található. A felső zseb párnázott, és olyan, mintha telefonnak vagy hordozható akkumulátornak készült volna. Az alsó, nagyobb zsebben egy rendező található az apróságok számára, és tökéletesen elfér benne egy uzsonnásdoboz vagy egy írószertartó. Az oldalsó rugalmas zsebek ugyanabból az anyagból készültek, mint a hátizsák, és tökéletesen elfér bennük egy 1,5 literes palack. A fényvisszaverő elemek diszkrétek, mégis garantálják a nagyszerű láthatóságot.
Főbb jellemzők:
- két rekesz, három elülső zseb
- tömör, formázott, puha habszivacs hátrész
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékövhöz
- tömör, TOPDURA anyagból készült alsó rész
- párnázott vállpántok
- puha laptoptartó zseb
- esőkabát
- fényvisszaverő elemek
Paraméterek:
- Súly: 0,92 kg
- Méretek: (ma × mé × sz) 44 x 19 x 30 cm
- Felhasznált anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 9,00 kg
- Térfogat: 25 l
- Iskolai osztály: középiskola, általános iskola 2. osztálya, 5. osztály














