Ulitaa Mandala bedobálós tolltartó

Kapcsolódó termékek

Tágas tolltartó egy cipzáras zsebbel és egy nagy tárolóhellyel.
A tok belsejében, a tok fedelének belső oldalán 12 gumiszalag található a ceruzák, tollak és zsírkréták számára.
A fennmaradó helyen minden egyéb iskolai kellék elfér - hegyező, radír, vonalzó vagy egy kis iskolai számológép.

Szín:lila
A tolltartó mérete: 20,5 x 13 x 6,5 cm
A tok tartozékok nélkül érkezik.

Gyártó: Detskyeshop s.r.o.

Hasonló termékek

Ars Una többszintes tolltartó Jardinette
6 254 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!