Ulitaa Trio iskolatáska fiúknak, szövegkiemelő készlet ingyén

Fejhallgató fiús
ajándék ingyen
Fejhallgató fiús
Mélység: 20 cm
Szélesség:31 cm
Magasság:42,5 cm
Teherbírás:8
Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról

Fekete iskolatáska Ulitaa zöld-sárga nyomattal és neon cipzárral. Cseh Köztársaságban készült, amely a legtöbb 134-152 éves gyermek hátára illeszkedik cm - hátizsák az általános iskola 3. , 4. és 5. osztályának.

Ez a iskolatáska fiúknak kifinomult ergonómiájának köszönhetően nagyon jól illeszkedik a 134-152 cm magas gyerekek hátára. Az iskolatáska általános iskola 3., 4. és 5. osztályos tanulók számára alkalmas.

Tulajdonságok:

• Három rekeszes iskolatáska
  • Ergonomikusan kialakított hátsó rész, amely optimális súlyelosztást és hatékony légáramlást biztosít. A gerinc körül és az ágyéki részén puha párnázás található. Megtöltve jól illeszkedik a gyerek hátához. Tágas fő és középső kamra. A fő rekesz elég nagy ahhoz, hogy kényelmesen elférjen az A4-es noteszlapok.
  • Az elülső zsebben található még egy kis rendező a mobiltelefon számára, egy karabiner a kulcsokhoz és egy hálós zseb, amelyben különféle apróságok tárolhatók.
  • Az oldalakon elég nagy zsebek találhatók egy palack vagy egy esernyő számára.
  • A vállpántok ergonomikus formájúak, állítható hosszúságúak, jól párnázottak és kellemes S alakú anyagból készültek (nem vágnak bele a vállba, jól és szilárdan illeszkednek, könnyen kezelhetők).
  • A hevederek végei gumiszalagon vannak, ennek köszönhetően feltekerve, rögzítéssel állítható a hosszuk, hogy ne zavarják a gyereket. A mellkas heveder sínen van.
  • Minden oldalon és a vállpántokon fényvisszaverő elemek találhatók a jobb láthatóság és biztonság érdekében.
  • Az iskolai hátizsák szövethurok segítségével a padon lévő kampóra rögzíthető.
  •  A tetején nagy hordozó fogantyú található.
  • Az iskolatáska gyártásához felhasznált anyagok biztonsági szempontból megfelelnek az EU-s szabványoknak, és a kezdeti ötlettől a fejlesztésen, megépítésen át a csehországi varrásig cseh termékként fejlesztik.
  • Az Ulitaa hátizsákok cseh dizájnnal rendelkeznek, amelyet a gyerekek ellenőriztek. Csehországban készült.

Miért Ulitaa

1) jól illeszkedik

2) nagy mennyiség

3) ökológiai szempont - Csehországban készült, részben cseh anyagokból.

Technikai paraméterek:

Mérete: 42,5 x 31 x 20 cm (magassága 38 cm a vállpántoktól)
Súly: 1250 g
Űrtartalom: 24 l
Garancia: 2 év

Gyártó: Detskyeshop s.r.o.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!