Ars Una Penalty Jet

Kapcsolódó termékek

Ars Una tornazsák Jet
Raktáron

Tágas iskolai tolltartó a Jet kollekcióból   Ars Una egy cipzáras zsebbel és bőséges tárolóhellyel. A tok fém füllel ellátott cipzárral záródik a jobb kezelhetőség érdekében.
A tok belsejében két emelet található. Az első kamrában vannak gumiszalagok egy vonalzónak és hurkok 18 zsírkréta számára. A második kamrában az egyik oldalon 12 hurok található jelölőknek, zsírkrétáknak, ceruzáknak vagy tollaknak, a másik oldalon pedig egy cipzáras zsebet, gumiszalaggal együtt egy hegyezőnek és egy radírnak.
A tolltartó mérete: 23 x 16 x 5 cm
Belső anyag: 100% poliészter
A tokot tartozékok nélkül szállítjuk.

Hasonló termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!