autógyárak

Anyag:Műanyag
A kotrógép, rakodógép, szemeteskuka, traktor és billenőgép tartós ABS műanyagból készült, kiváló minőségű gumírozott kerekekkel. 4 mm-es horganyzott acél tengelyek. Mérete 12-14 cm. Az autók szabadon gurulnak. Használhatod kültéren és otthonod kényelmében is.
A termék méretei 14 x 7 x 6 cm.
18 hónapos kortól alkalmas gyermekek számára.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!