Buborékfúvó nagy buborékokhoz Megabublina - koncentrátum (4 literes buborékfúvóhoz)

Gyártó:Bubble Factory

Buborékfújó nagy buborékokhoz Megabublina a legjobb szórakozás az egész család számára! 1 liter koncentrátum 4 liter tökéletes pezsgő folyadék elkészítéséhez! Végre egy buborékfújó, amely működik, és amelyre támaszkodhat. Biztonságos, nem mérgező, nem szennyezi a ruhákat. A Bublifuk biztonságos és ártalmatlan, és megfelel a játékokra vonatkozó összes biztonsági szabványnak.

FŐ ELŐNYÖK:

Sűrítmény! 1:3 arányban keverjük össze! 1 rész koncentrátum + 3 rész tiszta víz (lehetőleg desztillált).
MINŐSÉGGARANCIA – Termékeink minősége mögött állunk, így garantálhatjuk termékeink 100%-os funkcionalitását, így az Ön elégedettségét. Ha úgy érzi, hogy valami nem stimmel, vegye fel velünk a kapcsolatot, és mindent azonnal megoldunk.

A nagy buborékokhoz való Bublifukot a professzionális buborékkészítő és számos buborék-világrekord tulajdonosa, Matěj Kodeš ajánlja.

NINCS FOLT – a padlón, a bútorokon, de főleg a ruhákon (még a menyasszonyi ruhán sem!??)

BIZTONSÁGOS, NEM MÉRGEZŐ, STABIL - megfelel:

a 2009/48/EK európai parlamenti és tanácsi irányelv szerinti játékokra vonatkozó követelmények, összhangban van a játékok biztonságára vonatkozó harmonizált szabványokkal
 Az Európai Parlament és a Tanács 1907/2006/EK rendelete (REACH)

UNIVERZÁLIS - univerzális helyettesítő töltelékként is használható klasszikus kisméretű, automata vagy esküvői buborékfújókhoz.

Hasonló termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!