Ceruza MAPED Black Peps háromszög alakú HB/2

Kapcsolódó termékek

Rajzblokk A4
Raktáron

Fa lakkozott grafitceruza Maped BlackPeps vékony az idősebb iskolás gyermekek számára. Ergonomikus háromszög alakú test a kényelmes fogásért, kiváló minőségű ceruza, exkluzív dizájn. 1 darab ár. Szín készlet szerint.

Ceruzaátmérő: 2,2 mm
Keménység: HB =2
Gyártó: Maped

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!