Cserélhető kép KIGA MAGS Dino Nilo KIGA  iskolatáskához

Cserélhető kép KIGA MAGS Dino Nilo KIGA iskolatáskához

Gyártó:Hama

Cserélhető KIGA MAGS kép minden Step by Step KIGA gyerek iskolatáskához. Lehetőség az iskolatáska egyedi díszítésére gyermeke ízlése szerint.

• könnyen cserélheti a képeket az iskolatáska elülső zsebében lévő mágneses ponton
  • a képen van egy karabiner, amely szilárdan rögzíti a képet a iskolatáskához
  • kiváló minőségű kivitelezés
  • a képek teljesen eltávolíthatók nyomok hagyása nélkül
  • A fenntartható fejlődés és a bluesign® szervezet alapelvei szerint gyártva
  • A buborékcsomagolás 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készül

Gyártó: Hama

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!