Cubes kit city wood 120db papírvödörben 18m +

A termék kódja:00512079
Gyártó:Teddies
Anyag:Fa
A fadarabok lehetővé teszik egy nagy város felépítését, amely akár 10 épületet is tartalmaz, például bankot, kórházat, üzletet, rendőrkapitányságot, iskolát, sőt tűzoltóságot stb. A készlet autók formájában darabokat is tartalmaz, embereket vagy kiegészítőket bármely városban nem szabad kihagyni. Az egészet egy utcákkal ellátott pad egészíti ki, amelyekre felépíthetjük városunkat. A kocka segít a motoros képességek és a képzelet fejlesztésében is. Megtanulják felismerni a színeket. Praktikus vödörbe csomagolva. 120 db-ot tartalmaz.
A csomag méretei: 22 x 22 x 8 cm.
18 hónapos gyermekek számára alkalmas.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!