Dakine 365 Canvas 21l Cortez hátizsák

Magasság:46 cm
Térfogat:21 l
Gyártó:Dakine

Tágas, egyrekeszes Dakine hátizsák finom szürke színben szabadidő eltöltésére vagy iskolai hátizsák alkalmi viseletre. A 21 literes főrekeszben a szabadidős tevékenységekhez szükséges holmik, az iskola, valamint egy 15 hüvelykes laptop is megtalálja a helyét. A nagy elülső zseb kihangsúlyozza a hátizsák klasszikus retro megjelenését, és lehetővé teszi apró tárgyak, például pénztárca vagy mobiltelefon tárolását. A lágyan párnázott hátlap és az állítható vállpántok kényelmes illeszkedést és optimális illeszkedést biztosítanak. A jobb formázás érdekében a hátizsák alsó része megerősített. Vizuális részletként a hátizsákot egy egyszerű Dakine logó díszíti a hátizsák elején. További leírás:
- Laptop hely akár 15 hüvelykes laptopokhoz
- tágas főkamra
- hurok akasztáshoz vagy kézben hordáshoz

Űrtartalom: 21 l
Méretek: 46 x 30 x 20 cm
Anyaga: pamutvászon

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!