Dakine Campus Premium 28L Geyser Grey iskolatáska, hátizsák

Térfogat:28 l
Gyártó:Dakine

Kapcsolódó termékek

Stílusos hátizsák A Dakine Campus Premium 28L egy kiváló minőségű és tágas hátizsák mindennapi viselethez. 28 literes térfogatával elegendő helyet kínál személyes tárgyai számára, beleértve a laptopot és más elektronikus eszközöket. Az Iskolai hátizsák számos praktikus zsebbel és tárolóhellyel rendelkezik, beleértve a fejhallgató-kimenetet, amellyel útközben is hallgathatsz zenét. Az ergonómikus pántok és a párnázott hátlap kényelmes viseletet biztosít még teljesen megrakott hátizsák esetén is. A tartós anyagnak és a minőségi kidolgozásnak köszönhetően ez a hátizsák ideális választás mindennapi használatra és kalandos utakra.

• Ergonomikus habszivacs hátlap és vállpántok légáteresztő léghálóval
  • Biztonsági zseb a hátsó panelen
  • Állítható mellkaspánt
    Külön párnázott, 17"-es laptoprekesz gyapjú bélésű táblagéprekesszel
  • Két nagy főkamra
  • Szervező zseb
  • Fleece zseb a napszemüveghez
  • Külső cipzáras zseb gyors hozzáféréssel
  • A külső heveder részlete
  • Bővíthető oldalzsebek
  • Párnázott alsó panel
  • Méretek 52 x 33 x 19 cm

Gondoskodás:
Ha a Dakine táska bepiszkolódik, javasoljuk a kézi mosást enyhe szappannal (például Nikwax Tech Wash), hideg vízzel és puha sörtéjű kefével. Ha a kézi mosás nem segít, használjon elöltöltős mosógépet. Hogy elkerülje a hátizsák összegabalyodását, mosás előtt helyezze párnahuzatba vagy hálózsákba. Mindig használjon hideg vizet, enyhe szappant, és fuss gyengéden. Soha ne fehérítse ki a hátizsákját. Tartsa szárazra meleg, de árnyékos helyen, és tárolás előtt győződjön meg róla, hogy kívül-belül szárazak.

Anyagok
BLACK RIPSTOP: 420D újrahasznosított nylon, nagy sűrűségű nylon ripstop vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
CARBON: 600D újrahasznosított poliészter, vászonszövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.< BR> SZŐLŐ: 420D újrahasznosított nylon, Cordura Oxford szövet vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
WOODLAND FLORAL: 600D újrahasznosított poliészter, nyomtatott vászonszövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
CASCADE CAMO: 600D újrahasznosított poliészter, nyomtatott vászonkötés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
GEYZIR GREY: 600D újrahasznosított poliészter, hanga sima szövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® által jóváhagyott anyagok.
SZIRMOS LAIRINTÁS: 600D újrahasznosított poliészter, nyomtatott vászonkötés és vízlepergető kezelés, bluesign® által jóváhagyott anyag.
VINTAGE BLUE: 300D újrahasznosított poliészter, puha ripstop vízlepergető kezeléssel bluesign® által jóváhagyott anyagokból.

FIGYELEM: Az első két kép a valódi hátizsákot ábrázolja. Az alábbi fényképek csak illusztrációk.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!