Ergobag hátizsákok szürke

A német Ergobag gyártó termékei luxuskategóriás, minőségi anyagokból készült, ergonomikus hátizsákok.
A gyártó nagy hangsúlyt fektet a táskák egészséges kialakítására: az egyedi felépítésnek köszönhetően a súly nagy része a deréktájékon oszlik el, a hátrész ergonomikusan formált. A hátizsákok fő előnyei:

• mellkas- és derékpántokkal rendelkeznek, ezek használatával az össztömeg kb. 50%-a a csípő és a derék környékére helyeződik át, amely a gyermek testének legstabilabb területe,
  • a vállpántok magassága állítható, a hátizsák így mindig megfelelően illeszkedik a növésben lévő gyermek hátához,
  • egy rekesszel rendelkeznek, amelyben belső osztás található, a szűkíthető pántoknak köszönhetően a táska tartalma a hátrészhez közelebb kerül, így csökken a terhelés,
  • a kulacs a hátizsák belsejében helyezhető el, vízhatlan anyaggal van elválasztva a táska belső terétől.

Kínálatunkban megtalálhatók a gyártó kisgyermekek és óvodások számára tervezett hátizsákjai, az Ergobag Mini modellek (3-6 éves korig), az alsósoknak javasolt Ergobag Prime hátizsákok (6-11 éves korig), illetve a felsősöknek és idősebb diákoknak ajánlott Satch iskolatáska modellek (11-18 éves korig).

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
szürke
Oldal 1 z 1
szürke
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!