Gyerek sporttáska Step by Step, Ninja Kimo

Gyártó:Hama

Gyerek sporttáska Ninja Kimo minden sportfelszerelésnek helyet biztosít a tornacipőtől a pólóig

Jellemzők:

• levehető, állítható hosszúságú vállpánt, amely párnázott párnával van felszerelve a maximális viselési kényelem érdekében
  • oldalzseb az értékek, például mobiltelefon, pénztárca vagy kulcsok biztonságos tárolására
  • alagútzseb a nedves vagy piszkos ruhanemű tárolására vagy cipők -
  • kétirányú cipzár
  • fedett cipzárak és impregnált szövet, jobban ellenáll az esőnek -
  • párnázott alsó rész
  • fogantyú
  • ÖKOLÓGIAI TERMÉK, A SZÖVET ÚJRAHASZNOSÍTOTT KEDVEZMÉNYES PALACKBÓL KÉSZÜLT
  • PFC mentes impregnálás – káros PFC vegyszereket nem tartalmazó impregnálást használunk, impregnálásunk vízbázisú – 100%-ban PVC-mentes
  • környezetvédelemmel készült (bluesign System Partner, Klimaneutral) -
  • az amfori szervezet tagja, a munkavállalók számára jó szociális és biztonsági feltételeket biztosító üzemben készült

Műszaki adatok:

• anyag: poliészter
  • külső méretek: szélesség 23 x 38 x 20 cm
  • térfogat: 13 l
  • terhelhetőség: 10 kg
  • súly: 488 g

Hasonló termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!