Gyermek párnák fiúknak

gyermek párnák feldobják gyermekei szobáját, valamint hozzájárulnak a nagyobb kényelemhez a pihenések során. Mancs őrjárat, Peppa Pig és Minecraft licencek, valamint olyan közkedvelt állatos és más motívumok közül választhat, mint a kutyák, cicák, lovak vagy tarktor. A párnák mérete általában 40x40 cm. Önálló párnahuzatokat is kínálunk.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
fiúknak
Oldal 1 z 1
Minecraft Farm párna(7)
3 373 Ft
Beagle párna
Hóemberek párna
Kismalac párna
Gormiti párnaAKCIÓ
2 186 Ft
Párna Player
2 525 Ft
Jurassic World párna
3 102 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Spiderman párna(1)
3 542 Ft
fiúknak
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!