Gyermek textilek

Az alábbi kategóriákban minőségi textiltermékeket - gyerek ágyneműhuzat, párnákat, törölközőket és takarókat - talál. Avengers, Harry Potter, Peppa malac, Jégvarázs, Minnie, LOL vagy Star Wars? Kínálatunkban megannyi minta és téma elérhető. A népszerű állat- és mesefigurás motívumokat gyermeke azonnal megkedveli majd.

Gyermekeink és környezetük egészségének védelme érdekében újabban elérhetők webáruházunkban a mosható, textil szájmaszkok is. Új gyermek pizsamák készleten, kellemes pamut alváshoz.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
ElőzőOldal 8 z 30Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!