Gyermek outdoor hátizsákok kiránduláshoz, túrázáshoz Nikidom

Az általunk kínált túrahátizsákok között egyértelműen a cseh Boll márka dominál. A modellek magas szintű kényelmet biztosítanak az outdoor tevékenységek során, mivel tökéletesen igazodnak az emberi test anatómiájához. Választékunkban a kisgyerekek, tinédzserek és felnőttek egyaránt találnak számukra ideális megoldást. Az egyes Boll modellek közötti különbségeket a lap alján fejtjük ki bővebben.
A Hama és Ergobag gyártók hátizsákjai között is találhatók a túrázáshoz, kiránduláshoz alkalmas darabok, amit a gyerekek szívesen hordanak bármilyen utazás, barangolás során.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Nikidom
Oldal 1 z 1
Nikidom
A Boll Koala 10 (magasság: 33cm) és a Roo 12 (magasság: 35 cm) modellek ideálisak az óvodás gyerekek számára. Mindkét széria ugyanolyan konstrukcióval rendelkezik; a mellkas- és derékpántnak köszönhetően a gyermek megtanulja a hátizsák helyes viselését még az iskolás kor előtt.
A Boll Sioux 15 modellek (magasság: 38 cm) az elsősök számára megfelelő outdoor hátizsákok, szabásukban és felszerelésükben megegyeznek a kisebb gyermekeknek készített modellekkel, ezen felül vállpántjuk állítható.
A Boll Schoolmate 18 modellek (magasság: 41 cm) az alsó tagozatos diákok iskolai felszerelésére lettek tervezve, de felépítésüknek (így például a párnázott derékpántnak) köszönhetően erdei iskolába, kisebb túrákra és egyéb szabadidős tevékenységekre is ideálisak. A hátrész magassága állítható, így a magasabb elsősök számára is alkalmas.
A Boll Smart 22 modelleket (magasság: 43 cm) 3. osztályos kortól javasoljuk iskolába és kirándulásokra egyaránt. A párnázott derékpánt és a mellpánt mellett állítható magasságú hátkialakítással is rendelkeznek.
A Boll Falcon 20 hátizsákok (magasság: 43 cm) űrtartalmukat tekintve kisebbek, mint a Smart 22 modellek, szintén javasoljuk őket outdoor tevékenységekhez. Egyszerű, párnázatlan derékpánttal rendelkeznek.
A Boll Trapper 18 modellek (magasság: 44 cm) szabása megfelel a tipikus túratáskáknak, derékpántjuk nem párnázott, a Smart 22 és Schoolmate 18 modellektől eltérően nem állítható, fixen felvarrt mellhevederrel rendelkeznek.
A Boll Eagle 24 hátizsákokat (magasság: 48 cm) bátran ajánljuk egész napos kirándulásokra felsősöknek és idősebb tanulóknak is. Visszatér a párnázott derékpánt és az állítható mellkaspánt.
A Boll Raven 20-24 modellek (magasság: 41 cm) olyan outdoor tevékenységekhez kerültek kifejlesztésre, mint például a kerékpározás, trekking és hegymászás. A hátrész bordásan párnázott, a hátizsákra könnyen rögzíthető túrabot vagy csákány is.
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!