Iskolatáska Herlitz Loop Ló 4db-os szett

Szélesség:31 cm
Magasság:37 cm
Térfogat:15 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz
A Herlitz Loop iskolai szett az 1.-3. osztályosok alapiskolások számára alkalmas. A négyrészes szett tartalmazza az iskolatáskát, egy felszerelt tolltartót, egy henger alakú tokot/tolltartót és egy tornazsákot.  Az egykamrás Herlitz Loop iskolatáska szép lovas mintával főleg a kislányok számára lesz alkalmas.   Ezen iskolatáskák nagy előnye, hogy könnyűek.  A légáteresztő hátsó rész ergonomikus formázott párnázással biztosítja viselés közben a magas komfortérzetet. Magassághoz állítható, anatómiailag formázott vállpántok gondoskodnak a táska helyes rögzítéséről a háton. Az integrált mellkaspánt segítségül szolgál, hogy a táska ne csúszkáljon a vállakon. A táska belső része textil elválasztóval van elválasztva a füzetek és a könyvek stabil elhelyezése miatt. Az oldalsó zseb részben hálós anyagból készült, ezért tartható benne 0,5l- es italos üveg. Az elülső cipzáras zseb ideális a tízórais doboznak. A gyermek biztonságának növelése érdekében ködben, vagy kedvezőtlen időjárási körülmények esetén az iskolatáska minden oldala fényvisszaverő elemekkel van ellátva.
További leírás:
  • légáteresztő, ergonomikusan formázott, párnázott hát
  • egy fő kamra több részre osztva
  • anatómiailag formázott, párnázott és magassághoz állítható vállpántok
  • könnyen zárható műanyag csattal és fényvisszaverővel
  • két oldalsó nyitott gumis zseb, alkalmas az italos üvegnek
  • elülső külső cipzáras zseb
  • állítható mellkaspánt
  • fényvisszaverő elemek az iskolatáska minden oldalán az optimális láthatóságért a sötétben (anyaga: 3MTM Scotchlite TM)
  • stabil műanyag alj
  • vízállóság

Méretek: 37 x 31 x 22 cm
Súly: 0,93 kg
Térfogat: 15 l
Garancia: 2 év
Anyaga: Poliészter
Tolltartó:
Egyszerűen felszerelt iskolai tolltartó, amely 6 filctollat, 1 vonalzót, 1 ceruzát, 6 színes ceruzát, 1 radírt, 1 hegyezőt tartalmaz.
Méretek: 19,5 x 13,7 x 3 cm

Tok/tolltartó:
Az üres henger alakú tok ideális egyéb apró, iskolai kiegészítők számára.
Méret: 22 x 6 cm

Tornazsák:
Húzózsinórral ellátott tornazsák, amely kényelmesen hordható a háton is.
Méret: 40 x 34 cm

Gyártó: Herlitz

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!