Iskolatáska szett Bagmaster LUMI 24 G

Magasság:40 cm
Teherbírás:7
Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

iskolatáska szett első osztályosoknak, háromkamrás, kutyamotívumú 1-3. osztályosok számára. Első osztályba 125-135 cm magas lányoknak alkalmas.

ISKOLATÁSKA SZETT TARTALMAZ:

• három rekeszes ergonómikus iskolatáskát
  • tolltartó lányoknak
  • tornazsák

Bagmaster hátizsák Lumi:

• Nagyon könnyű – mindössze 0,94 kg.
  • Ideális iskolások számára 1. és 3. osztály között.
  • Három tágas kamrával rendelkezik. A fő rekeszbe nagyméretű iskolai táblák, valamint A4-es formátumú tankönyvek és füzetek is elférnek.
  • Elasztikus oldalpántokkal ellátott kompressziós zseb A4-es táblákhoz és nagy tankönyvekhez, amely segít a nehéz szerszámokat a lehető legközelebb a háthoz vonzani és tartani, aminek köszönhetően az iskolásnak vagy iskoláslánynak van egy középpontja a gravitáció közel van a gerinchez, és nem görnyed járás közben.
  • A középső zseb készen áll egy tolltartó és egy harapnivaló tárolására.
  • Szervező mobiltelefonhoz, ceruzához, fejhallgatóhoz és pénztárcához.
  • Bepattintható elülső zseb
  • Kulacsnak ??vagy esetleg esernyőnek megfelelő zsebek.
  • Az ergonomikusan kialakított hát és a légáteresztő derékpánt támogatják a helyes testtartást.
  • A rugalmas mellkaspánt segít stabilizálni a hátizsákot a háton. A vállpántok megakadályozzák, hogy leessen a válláról.
  • A vállpántok és a háttámla lágyan párnázott.
  • A hevederek beállítása felső és alsó műanyag kapcsokkal történik. A hosszt a gyermek növekedésével kell beállítani. A hevederek végei mágnesesek.
  • 3 év garancia
  • Fényvisszaverő elemek

A hálózsák nem része a terméknek.

Tolltartó:Több mint harminc rugalmas markolat szilárdan tart mindent, a tollaktól a színezőkig. A fülön található átlátszó zseb megkönnyíti az iskolai órarend betartását és minden tanítási nap megtervezését. >:
A cipőtáska elegendő helyet biztosít a cipők, tornaruhák és egyéb szükségletek tárolására a délutáni órákhoz.
Az erős. a széles pántok pedig nem vágnak bele a vállba, a csatoknak köszönhetően pedig a pántok hossza könnyen állítható az iskolás figurájának megfelelően.
A táskán elhelyezett fényvisszaverő elemek növelik a láthatóságot sötétben, így biztosítva a biztonságot hazafelé az iskolából.

Gyártó: Bagmaster

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!