Kismotorok, bébitaxik gyerekeknek

A gyermek robogó ideális segítséget nyújtanak a természetben vagy a városban való hosszabb séták során. A gyermekeket nem szeretik a monoton, hosszú sétát, szórakozni szeretnének! És közben gyakorolják a durva motorikus készségeket és edzik test stabilitását. A robogók ideális felkészülést jelentenek a roller vagy egy tricikli előtt. Ezért nálunk széles kínálattal találkozhatnak. Legyen szó stabilabb, négykerekű típusokról, melyek az autókhoz hasonlítanak, vagy nagyobb robogókról az ovisok számára, nálunk megtalálhatják. És hogy mi a mi tippünk? A cseh gyártású növekvő robogó, amely főleg lakásokba lett tervezve. Speciális csendes kerekekkel rendelkezik, ezért nem zavarja a szomszédokat.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
ElőzőOldal 2 z 2
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!