Kulacs Autonomy 20 rózsaszín-barna 650 ml

Gyártó:Arsuna
Biztonságos, tritán kopoliészter műanyagból készült
Nem tartalmaz egészségre veszélyes BPA-t
Food Safe minősítéssel rendelkezik
Biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik
Kiemelkedő ütésállóság
-20 és +100 Celsius fok között hőálló
Kézi mosogatással tisztítható
Mikrohullámú sütőbe nem helyezhető
Az Ars Una-kulacsok BPA-mentes műanyagból készülnek, így tökéletesen biztonságosak, hiszen semmilyen egészségre káros anyag nem tud kioldódni a kulacs anyagából.
Mi az a BPA? A biszfenol-A az egyik legelterjedtebb műanyagipari alapanyag, amelyről a kutatások már bebizonyították, hogy hosszú távon károsan befolyásolhatja az emberi agy és más szervek fejlődését, összezavarhatja a gyerekek hormonháztartását – ezért tartjuk fontosnak, hogy kulacsainkat BPA-mentes műanyagból készítsük.
Az Ars Una-kulacsok anyaga Eastman Tritan kopoliészter, amely növényi forrásból származtatott műanyag, egészségre ártalmas BPA-t egyáltalán nem tartalmaznak, egészségre káros hatásuk nincs.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!