LEGO Ninjago Iconic Sparkle, Optimo Plus iskolatáska lányoknak

Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego
Az Optimo Plus iskolatáska lányoknak modern stílust és ergonomikusan kényelmes légáramlást kölcsönöz. Az összes kiegészítő iskolai funkció tökéletes táskává teszi az iskolakezdők számára. Jól ápolja a gyermek hátát, és pontos illeszkedést tesz lehetővé a vállpántok, a deréköv, a mellkaspánt és a felső emelők egyéni beállítási lehetőségeinek köszönhetően – mindezt a testhez való legjobb illeszkedés és a súlyeloszlás érdekében. Az erős, megerősített alsó panelnek köszönhetően a táska nyitott fedél mellett is stabilan állhat, így könnyű hozzáférést és gyors áttekintést biztosít a tartalmáról.

Válassza az Optimo Plus iskolatáskát, ha olyan táskát keres, amely a nagy terhelésű napokon is megtámasztja gyermeke hátát. Erős táska, amely megkönnyíti gyermeke számára, hogy a lehető legközelebb a hátához rendezze a könyveket, frissen tartsa az ételeket egy tágas hőszigetelt zsebben, kulcsokat vagy egy LEGO pénztárcát a táskában, vagy hordozza a készletben található tornazsákot. akár külön-külön, akár a táska tetejére csíptetve a tökéletes súlyelosztás érdekében.

MÉRETEK BEÁLLÍTÁSA
Iskolatáska: 20 l 919 g + tornatáska: 9 l 105 g = Összes készlet 29 l 1024 g.
Iskolatáska: 24 x 39,5 x 17 cm + tornatáska: 23 x 25 x 15 cm.

Termékleírás:
- kivehető tornatáska
- tágas fő rekesz könnyen hozzáférhető cipzárral
- stabil alsó panel lapos préselt csapokkal
- rekesz és gumiszalag, hogy a könyv és a jegyzettömbök a lehető legközelebb maradjanak a testhez
- állítható deréköv
- elülső cipzáras zseb
- párnázott Airmesh hátlap légáramlással
- szigetelt elülső zseb egy uzsonnás doboznak
- fényvisszaverő elemek mind a négy oldalon
- állítható és csúszó mellkaspántok a táska súlyának elosztásához
- párnázott felső fogantyú
- külső kulacs zseb
- LEGO kocka 1x1 cipzáros csúszkaként
- felső emelőpántok a táska felső részének testhez közeli beállításához
- belső névcímke
- oldalsó hurkok a személyes tárgyak rögzítéséhez

Méretek: 24 x 39,5 x 17 cm (Sz x Ma x Mé)
Űrtartalom: 20 l
Súly: 919 g
Anyaga: poli 300D rPET w/WR (100% poliészter)

AZ ÁRÚ CSAK KB. ELSŐ JÚLIUS HÉTEN LESZ KISZÁLLÍTVA!

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!